Plugins - Jetpack by WordPress.com - Development (trunk) - en to lt translation catalogue (303 entries)

en: %1$s at %2$s
lt: %1$s %2$s

en: %s ago
lt: prieš %s

en: %s is required
lt: %s turi būti nurodytas

en: %s requires a valid email address
lt: %s turi būti veikiantis ir nurodytas teisingai

en: &laquo; Previous
lt: &laquo; Ankstesnis

en: &mdash; Select &mdash;
lt: &mdash; Pasirinkite &mdash;

en: (no title)
lt: (be pavadinimo)

en: (required)
lt: (būtina)

en: Activate
lt: Įjungti

en: Activate Protect
lt: Aktyvinti apsaugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Add a new service
lt: Pridėti naują paslaugą

en: Add or remove tags
lt: Pridėti ar panaikinti žymas

en: Album
lt: Albumas

en: All
lt: Visi

en: All pages
lt: Visi puslapiai

en: All posts
lt: Visi įrašai

en: Attachment Page
lt: Failų puslapis

en: Automatically proofread content when:
lt: Automatiškai tikrinti rašybos klaidas:

en: Available Services
lt: Prieinamos paslaugos

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Bias Language
lt: Šališka kalba

en: Black
lt: Juoda

en: Blog Archives
lt: Tinklaraščio archyvas

en: Blog URL:
lt: Tinklaraščio URL:

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Button style
lt: Mygtukų stilius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel reply
lt: Atšaukti atsakymą

en: Category
lt: Kategorija

en: Center
lt: Per vidurį

en: Change logo
lt: Pakeisti logotipą

en: Choose from the most used tags
lt: Pasirinkite iš dažniausiai naudojamų žymų

en: Choose logo
lt: Parinkti logotipą

en: Clich&eacute;s
lt: Klišės

en: Click to print
lt: Paspauskite norėdami atspausdinti

en: Click to share on Google+
lt: Paspauskite dalintis ant Google+

en: Close
lt: Uždaryti

en: Color Scheme
lt: Spalvų schema

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment navigation
lt: Komentaro naršymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Complex Phrases
lt: Sudėtingoms frazėms

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Connect
lt: Junkitės

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
lt: Prijunkite savo tinklaraštį prie populiarių tinklo puslapių ir automatiškai dalinkitės naujais įrašais su savo draugais.

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Skaityti toliau <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Custom
lt: Nuoroda

en: Custom field deleted.
lt: Naudotojo laukas ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Naudotojo laukas atnaujintas.

en: Customize
lt: Derinti

en: Daily Archives: %s
lt: Dienos archyvai: %s

en: Dark
lt: Tamsi

en: Date
lt: Data

en: Deactivate
lt: Išjungti

en: Default
lt: Numatytoji

en: Delete
lt: Trinti

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

en: Delete this item permanently
lt: Negrįžtamai ištrinti šį elementą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Diacritical Marks
lt: Diakritikai

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Disconnect Jetpack
lt: Atjunkite Jetpack

en: Double Negatives
lt: Dvigubi neiginiai

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
lt: Atitempkite ir numeskite į langelį žemiau, paslaugas kurias norite įjungti.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit CSS
lt: Taisyti CSS

en: Edit Menu Item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Email
lt: El. pašto adresas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Email me whenever
lt: Pranešti man el. paštu

en: Empty Spam
lt: Ištrinti šlamštą

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
lt: Rašant įrašus ir puslapius, įjungti klaidų tikrinimą šiems stiliams:

en: Enabled Services
lt: Įjungtos paslaugos

en: English Options
lt: Anglų kalbos parinktys

en: Error in moving to Trash.
lt: Perkeliant į šiukšlinę, įvyko klaida.

en: Error in restoring from Trash.
lt: Grąžinant iš šiukšlinės, įvyko klaida.

en: Error!
lt: Klaida!

en: Error: please enter a valid email address.
lt: Klaida: prašome įvesti teisingą elektroninio pašto adresą.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
lt: Klaida: prašome užpildyti reikalingus laukus (vardą, el.pašto adresą).

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: Featured
lt: Siūloma

en: Featured Images
lt: Specialieji paveikslėliai

en: Follow Blog
lt: Sekti tinklaraštį

en: Follow Comments
lt: Sekti komentarus

en: For more information:
lt: Daugiau informacijos:

en: From
lt: Nuo

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
lt: Pirmas puslapis, archyvas ir paieškos rezultatai

en: Gallery
lt: Galerija

en: Green
lt: Žalia

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
lt: Sveiki,
    
    Jūs esate pakviestas prisijungti prie tinklalapio '%1$s' 
    (nuoroda %2$s) kaip  %3$s.
    
    Paspauskite ant šios nuorodos jei norite priimti pakvietimą:
    %4$s

en: Hidden Verbs
lt: Paslėpti veiksmažodžiai

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Hide related content after posts
lt: Slėpti susijusio turinio po pranešimų

en: Home
lt: Į pradžią

en: IP Address:
lt: IP adresas:

en: Icon + text
lt: Piktograma + tekstas

en: Icon only
lt: Tik piktograma

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
lt: Nurodykite žodžius ir frazes kurios nebus tikrinamos:

en: Ignore all
lt: Ignoruoti visus

en: Ignored Phrases
lt: Nepaisomos frazės

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Jargon
lt: Žargonas

en: Label
lt: Pavad.

en: Language
lt: Kalba

en: Large
lt: Didelis

en: Last Modified
lt: Redaguotas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Learn More
lt: Sužinokite daugiau

en: Learn more
lt: Sužinokite daugiau

en: Leave a Reply
lt: Parašykite komentarą

en: Leave a Reply to %s
lt: Palikti atsakymą: %s

en: Leave a reply
lt: Parašykite komentarą

en: Left
lt: Kairėje

en: Light
lt: Šviesi

en: Like
lt: Kaip

en: Like this:
lt: Patinka:

en: Likes
lt: Mėgsta

en: Likes and Shares
lt: Patinka ir dalinamasi

en: Live Preview
lt: Peržiūra

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Logo
lt: Logotipas

en: M j, Y @ G:i
lt: Y-m-d G:i

en: Mark as Spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

en: Media
lt: Failai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu Item
lt: Meniu elementas

en: Menus
lt: Naudotojo meniu

en: Message
lt: Žinutė

en: Message Sent
lt: Žinutė išsiųsta.

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Missed schedule
lt: Pradelstas suplanavimas

en: Mobile Apps
lt: Mobilios programos

en: Monthly Archives: %s
lt: Mėnesio archyvas: %s

en: More
lt: Daugiau

en: Name
lt: Vardas

en: Newest
lt: Naujausios

en: Next &raquo;
lt: Kitas &raquo;

en: Next &raquo;
lt: Kitas &raquo;

en: No
lt: Ne

en: No feedback found
lt: Nieko nerasta

en: No logo set
lt: Nėra logotipo

en: No plugins found.
lt: Įskiepių nerasta

en: No suggestions
lt: Pasiūlymų nėra

en: No themes found.
lt: Temų nerasta.

en: None
lt: Nieko

en: Not connected
lt: Neprisijungęs

en: Nothing Found
lt: Nieko nerasta

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Notify me of follow-up comments by email.
lt: Pranešti apie naujus komentarus elektroniniu paštu.

en: Notify me of new posts by email.
lt: Pranešti apie naujus įrašus elektroniniu paštu.

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
lt: Vaidmuo

en: OK
lt: Gerai

en: Official buttons
lt: Oficialūs mygtukai

en: Open link in a new window/tab
lt: Atverti nuorodą naujame lange / kortelėje

en: Options
lt: Nustatymai

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Order
lt: Išdėstymo tvarka

en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Passive Voice
lt: Pasyvus balsas

en: Path
lt: Kelias

en: Permalink to %s
lt: Nuolatinė nuoroda į %s

en: Phrases to Avoid
lt: Vengtinos frazės

en: Pink
lt: Rožinė

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Popular
lt: Populiarios

en: Portfolio Items
lt: Portfelio elementus

en: Post Comment
lt: Įrašyti komentarą

en: Post by Email
lt: Skelbti el. paštu

en: Post navigation
lt: Įrašo naršymas

en: Posted by
lt: Publikavo

en: Posted in %s
lt: Įrašyta kategorijoj %s

en: Posts
lt: Įrašai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Preview:
lt: Peržiūra:

en: Price
lt: Kaina

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Print
lt: Spausdinti

en: Proofreading
lt: Klaidų tikrinimas

en: Publicize
lt: Viešinimas

en: Publicize:
lt: Viešinti:

en: Publish
lt: Paskelbti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Purple
lt: Violetinė

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
lt: Užveskite pelę ant Gravatar, norėdami peržiūrėti savo profilį.

en: RSS Links
lt: RSS nuorodos

en: Recent Posts
lt: Naujausi įrašai

en: Red
lt: Raudona

en: Redundant Phrases
lt: Nereikalingos frazės

en: Related
lt: Susiję straipsniai

en: Related Posts
lt: Susijusios Žinutės

en: Related posts
lt: Susijusios Žinutės

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Restore
lt: Atkurti

en: Restore this item from the Trash
lt: Grąžinti šį elementą iš šiukšlinės

en: Right
lt: Dešinėje

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Scheduled
lt: Suplanuotas

en: Search
lt: Paieška

en: Search Comments
lt: Ieškoti komentarų

en: Search Media
lt: Ieškoti failų

en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai skirti: %s

en: Separate tags with commas
lt: Atskirkite žymas kableliais

en: Services dragged here will appear individually.
lt: Paslaugos atitemptos čia bus rodomos atskirai.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
lt: Paslaugos atitemptos čia bus paslėptos už dalinimosi mygtuko.

en: Set as logo
lt: Nustatyti kaip logotipą

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Settings have been saved
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Share this:
lt: Dalintis:

en: Shared
lt: Pasidalinta

en: Sharing
lt: Dalinimasis

en: Sharing Buttons
lt: Mygtukus pasidalijimas

en: Sharing label
lt: Dalinimosi etiketė

en: Show
lt: Rodyti

en: Show a "Related" header to more clearly separate the related section from posts
lt: Rodyti a "Related" antraštės aiškiau atskirti susijęs ruožas nuo pranešimų

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
lt: Rodyti <em>„sekti tinklaraštį“</em> pasirinkty komentavimo formoj

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Show buttons on
lt: Rodyti mygtukus

en: Show likes.
lt: Rodyti patikimus.

en: Show related content after posts
lt: Rodyti susijusio turinio po pranešimų

en: Show sharing buttons.
lt: Rodyti dalinimosi mygtukus.

en: Show:
lt: Rodyti:

en: Silver
lt: Sidabrinė

en: Site Stats
lt: Puslapio statistika

en: Sites
lt: Tinklaraščiai

en: Social Menu
lt: Socialinių nuorodų meniu

en: Someone likes one of my posts
lt: Kažkas mėgsta vienas iš mano žinutes

en: Sort by:
lt: Rikiuoti pagal:

en: Spam
lt: Šlamštas

en: Stats
lt: Statistika

en: Subject
lt: Ypatybė

en: Submit
lt: Pateikti

en: Submitting Comment%s
lt: Įdedami %s komentarai

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Success!
lt: Pavyko!

en: Support
lt: Palaikymas

en: Tag name
lt: Žymos vardas

en: Tags
lt: Žymos

en: Take Our Survey
lt: Atlikti apklausą

en: Take WordPress with you.
lt: Pasiimkite WordPress su savimi.

en: Terms of Service
lt: Paslaugos teikimo sąlygos

en: Text
lt: Tekstas arba HTML kodas

en: Text only
lt: Tik tekstas

en: Theme
lt: Apipavidalinimas

en: Themes
lt: Temos

en: There was a problem connecting to %s. Please disconnect and try again.
lt: Jungiantis prie %s įvyko klaida. Atsijunkite ir bandykite dar kartą.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
lt: Šie nustatymai keičia el. laiškus siunčiamus iš jūsų tinklaraščio, sekėjams.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
lt[0]: Galerijoje yra <a %1$s>%2$s fotografija</a>.
lt[1]: Galerijoje yra <a %1$s>%2$s fotografijos</a>.
lt[2]: Galerijoje yra <a %1$s>%2$s fotografijų</a>.

en: This post is password protected.
lt: Šis įrašas apsaugotas slaptažodžiu.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
lt: Šis įrašas apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami peržiūrėti komentarus įveskite slaptažodį.

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Top Posts
lt: Populiariausi įrašai

en: Top Searches
lt: Populiariausios paieškos

en: Trash
lt: Į&#160;šiukšlinę

en: Twitter
lt: Twitteris

en: Type
lt: Tipas

en: Types
lt: Tipai

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Use a large and visually striking layout
lt: Naudoti didelės ir vizualiai stebina maketą

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
lt: Klaidų įrašuose ir puslapiuose tikrinimui naudoti automatiškai aptiktą kalbą.

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Value
lt: Reikšmė

en: View All
lt: Visa

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
lt: Peržiūrėti naudotojo profilį, užvedus pelę ant Gravatar

en: Website
lt: Interneto puslapis

en: White
lt: Balta

en: Width
lt: Plotis

en: WordPress.com Username
lt: WordPress.com naudotojo vardas

en: Y/m/d
lt: Y-m-d

en: Y/m/d g:i:s A
lt: Y-m-d G:i

en: Yearly Archives: %s
lt: Metų archyvai: %s

en: Yes
lt: Taip

en: You are not allowed to manage this item.
lt: Neturite teisės tvarkyti šio elemento.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
lt: Jūs neturite teisės sugrąžinti šį įrašą iš šiukšlinės.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
lt: Jūs neturite teisės perkelti šį elementą į šiukšlinę.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lt: Jūs neturite teisės pasiekti šį puslapį.

en: Your Email Address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Your Name
lt: tavo vardas

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Komentaras laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: [%s] Joining confirmation
lt: [%s] Prisijungimo patvirtinimas

en: a post or page is first published
lt: įrašas ar puslapis skelbiamas pirmą kartą

en: a post or page is updated
lt: įrašas ar puslapis atnaujinamas

en: and
lt: ir

en: cancel
lt: Atšaukti

en: day
lt: diena

en: edit
lt: Redaguoti

en: month
lt: mėnuo

[ctx: noun]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: share to]
en: Print
lt: Spausdinti

en: the past day
lt: vakar

en: the past month
lt: praėjusį mėnesį

en: the past quarter
lt: praėjusį ketvirtį

en: the past week
lt: praėjusią savaitę

en: the past year
lt: praeitus metus

en: week
lt: savaitė
